Armin van Buuren vs Sophie Ellis-Bextor - Not Giving Up On Love (Official Music Video)

Ocena: 4.4 na 5 Głosowało: 5 użytkowników
Oficjalny teledysk jednego z najbardziej znanych producnetów ogólnie rozumianej muzyki klubowej - Armin van Buuren wraz z Sophie Ellis-Bextor w utworze Not Giving Up On Love. Gdy tylko teledysk pojawił się w sieci w krotkim czasie miał rekordowe ilości odwiedzin z poziomu różnych portali. Jest to już czwarty autorski album Armina Van Buurena pod tytułem "Mirage". Brytyjską wokalistką Sophie Ellis-Bextor była już od samego początku jedną z głównych kandydatek do tego utworu. Na światowej scenie muzycznej Sophie zasłynęła dzięki singlom m.in. takim jak: „Murder On The Dancefloor” czy też „Get Over You”.
 
Nowy elektro kawałek, groove style, z pięknym vocalem - ten numer lubią zapadł wszystko w słuch, również sam Armin van Buuren mówi: "Naprawdę lubię ten numer". Utwór radosny, słoneczny, idealny na parkiety i do śpiewania w każdym miejscu wywołujący odpowiedni nastrój.
 
Sama Sophie Ellis-Bextor wypowiedziała się następująco: „Jestem podekscytowana, że mogłam nagrać utwór z Arminem. Kocham to co robi i uważam że utwór „Not Giving Up On Love” jest wspaniałym połączeniem muzyki trance i pop.
 
Zatem pozostaje już tylko zgłebić się we wspaniałą falę muzyki tego utworu, kreconego na Ibizie, prosto z albumu Armin Van Buuren - Mirage!

Tekst / słowa / tłumaczenie piosenki:
Komentarze:


Ostatnio Dodane Teledyski: