Devlin feat Yasmin - Runaway (Official Video)

Ocena: 4.5 na 5 Głosowało: 16 użytkowników
Kim jest właściwie Devlin? Urodził się w Dagenham, Essex w 1989 roku. James Devlin dorastał słuchając takich wykonawców jak Bruce Springsteen, Bob Marley czy też The Supremes, ale rozwinął miłość hip-hop po zakupie albumu "Nas' It Was Written".
James Devlin
 
Utwór "Runaway" James'a Devlin'a wraz z Yasmin jest utworem z debiutanckiego albumu "Bud, sweat & beers"  i prezentuje spektakularne liryczne umiejętności, które zawiera tekst piosenki, i które to też uczyniły go jednym z najbardziej obleganych przez fanów w 2010 roku. 
 
Jak określić lirycznie pod kątem wokalnym James'a Devlina? Mieszanie poetyckich metafor, odniesienia biblijne, szybkie i skuteczne dowcipy czy też ostre jak brzytwa szkice słowne ktore nanoszą odpowiedne tłumaczenie danej sytuacji i wnoszące odpowiedni nastrój to właśnie jego styl hip-hop - jego tekst i przekaz. Devlin stosuje te chwyty jakoby pisarz, które to są obecne prawie w każdym jego utworze.
 
Mówią też, że James Devlin jest szczególnym talentem nie tylko pod względem tekstów. Posłuchajmy zatem - Devlin feat Yasmin w utworze "Runaway" oddającym wspomniane  wyżej aspekty tego gatunku muzycznego.

Tekst / słowa / tłumaczenie piosenki:
Komentarze:


Ostatnio Dodane Teledyski: