Enrique Iglesias ft. Nicole Scherzinger - Heartbeat

Ocena: 4.6 na 5 Głosowało: 5 użytkowników
Enrique Iglesias to hiszpański piosenkarz, urodzony 8 maja 1975 roku w Madrycie. "Bicie serca" czyli  "Heartbeat" to nowy utwór nagrany przez hiszpańskiego muzyka pop singer-song writer'a Enrique Iglesias oraz Nicole Scherzinger i kolejny singiel z nowej płyty Enrique, albumu "Euphoria".
Bicie serca w wykonaniu Enrique Iglesias i Nicole Scherzinger rzuca do stóp
 
"Heartbeat" jest bardzo zmysłową i pełną uczucia piosenką. Jest muzycznym odpowiednikiem gorąca, intymności, ale i też pasji. Przez jego pulsujący bass drum i insipracja linią fortepianową Robert Miles'a, Iglesias i Scherzinger otwarli sobie drogę przez tę piosenkę.
 
Wideo również jest wspaniałe, ukazujęce komplementy tej piosenki oraz wspaniałe efekty świetlne, które wydają odpowiedni impuls czy też nastrój poruszający się w rytm muzyki. I to nikogo nie boli, wprost trafia w odczucia i uczucia, że biegające światło w tym teledysku w istocie wskazuje na nagie torsy tych dwóch wokalistów.
 
To już ponad dziesięć lat od kąd Enrique Iglesias dokonał międzynarodowego przełomu w utworze "Bailamos" - i to najnowszy singiel stał się właśnie jego 14-ta UK top listą 20. Co jest tak naprawdę jego sekretem, iż potafi tak zaskoczyć swoich fanów? Posłuchajcie "hertbeat" w wykonaniu Enrique Iglesias i Nicole Scherzinger i niech każdy sam sobie odpowie na to pytanie...

Tekst / słowa / tłumaczenie piosenki:
Komentarze:


Ostatnio Dodane Teledyski: