Hurts - Wonderful Life [New Version] (Official Video HQ)

Ocena: 4.4 na 5 Głosowało: 13 użytkowników
"Nigdy się nie poddawaj. Życie jest takie piękne" to główna przesłanka z utworu zespołu Hurts. Duet zespołu Hurts to dwuosobowy skład: Theo Hutchcraft (wokal) oraz Adam Anderson (elektronika, gitara) z Manchesteru.
 
Patrząc na warstwę dźwiękową, w utworze dużo się dzieje, a jednocześnie zachowując dość surowy, dziwnie łagodnie szorstki i zarazem letnio zimny stan. Mimo swego smutnego charakteru i ponurości jest po prostu zarazem piękny. Refren bardzo łatwo i szybko wchodzi do głowy każdego słuchacza. Brzmienie rodem z lat 80tych, a jednak mi to przedziwnie świeży.
 
"Don’t let go, never give up, it’s such a wonderful life...” już chyba każdy zna na pamięć i szybko utożsamia sobie ten fragment właśnie z zespołem Hurts.
 
Teledysk "Wonderful life" jest najzywczajniej prosty, czarno-biały, sugestywny,, który zarazem mówi dużo o zespole. Nie pozują, nie "świrują", nie wymyślają jak to ma miejsce przy nowych teledyskach i utworach, który dodatkowo tym showmeń'skim ruchem chcą zdobyć rzeszę słuchaczy. Hurts grają po prostu siebie - naturalnie, zwyczajnie - poprostu piękna harmonia.

Tekst / słowa / tłumaczenie piosenki:
Komentarze:


Ostatnio Dodane Teledyski: