Tim Berg - Seek Bromance Official HD

Ocena: 4.5 na 5 Głosowało: 28 użytkowników

Seek Bromance to kolejny utwór znanego w branży światowego twórcy Tima Berga. Teledysk opowiada historię trojga przyjaciół którzy wyruszają w podróż samochodem przez Amerykę. Celem wyprawy jest Las Vegas gdzie wszyscy ludzie mogą spełnić swoje marzenia. Scena finałowa przedstawia dziewczynę i dwóch przyjaciół w łóżku.

Wokal: Amanda Wilson

dziewczyna z teledysku tima berga

Tim Berg pseudo Avicii to wschodząca gwiazda szwedzkiej muzyki klubowej. Już teraz jest jednym z najgorętszych nowych gwiazd muzyki tanecznej na świecie. Zadebiutował na scenie w wieku 18 w roku 2008 i cały czas zyskuje sławę jako autor znakomitej muzyki tanecznej.

Od czasu swojej pierwszej produkcji Tim Berg miał okazję do tworzenia remixów takich znanych DJ-ów jak Tiesto, Dizzee Rascal, Little Boots, Robyn i zdobył tytuł Breakthrough DJ/Producer 2009.

 

Rok 2010 jest niesamowity dla Tima, ma tylko 21 lat, a już spędził lato jako rezydent na tygodniowej imprezie Tiesto's Privilege. Ibiza to największy na świecie klub i koncert White Isle.

Kolejnym suckcesem jest najnowszy utwór Seek Bromance. Ma już ponad 3 miliony odsłon na YouTube, mp3 osiągnął 1 miejsce na liście Cool Cuts i otrzymał ogromne wsparcie od m.in. Pete Tong, szwedzkiej grupy House Mafia, Davida Guetty, Tiesto. "Seek Bromance" szybko kształtuje się na największych dance 2010 roku. Fenomenalny łatwo wpadający w ucho motyw fortepianu i fantastycznym śpiew wokalistki, tekst i melodia łatwo wpada w ucho.

 

Teledysk do piosenki ukazał się 17 października i wygląda niesamowicie! Tłumaczenie jest już dostępne.


Tekst / słowa / tłumaczenie piosenki:
Komentarze:


Ostatnio Dodane Teledyski: